Sayfalar

28 Aralık 2017 Perşembe

İSTANBUL GÜNLÜKLERİ 2


           Betilusyen tarzı Balat turu var karşınızda ve üzerimde de instagramda en çok sevilen kombinim var. İlk önce üzerimdekilerden başlayayım, moda olan ve önümüze sunulan bizim de aralarından kendimize uyanını seçip hayatımıza soktuğumuz bazı parçalar şimdiye kadar neredeymiş 😕 Bazılarını o kadar çok seviyorum ki sırf herkesde olmasın, özentilik olmasın diye de nadir kullanmaya çalışıyorum, sizin de böyle hissettiniz oluyor mu? Neyse er ya da geç bir türlü ortaya çıkıyorlar ve bende onlara bayılıyorum..
   Bere&Çanta:Koton
   Kazak:H&M
   Ayakkabı:Mango
   Pantolon:😟(Bir parantez açıyorum bu noktaya ve moda eksilerinden de bahsetmek istiyorum.Bu tar fitilli kadife bu sezon her yerde, markalarda o kadar uçuk fiyatlar ki ben böyle durumlarda güvenilir bir terzi bulup istediğim renkten aynısını yaptırıyorum hemde 1/3 fiyatına herkese tavsiye ederim!)
             Gelelim benim Balat da vazgeçemedi duraklara;
    *Aziz cafe/restorant, menüsüyle aç karnımı garanti lezzetle doyuran, kahve ve çay yanı bir                 çok lezzetiyle her daim müşterisini memnuniyetle uğurlayan bir nokta, şeklide bayaa yakışıklı 😉
          *Coffee Department ikinci durağım bu tatlı ve sakin kahve dükkanı yılın her zamanı taze ve      farklı çeşitte kahve çekirdekleri ve farklı şekilde demleme seçenekleriyle kahve severlerin Balattaki uğrak noktası.

        *Cook Life üçüncü ve en sevdiğim durak, çıkardıkları dergi bile buraya uğrayıp saatlerimi geçirme sebebim olabilirdi ki meyveli pankeki olmadan da olmaz diyorum..Pazartesi gittiğim için kapalıydı ama eski bir güzelliği de sizinle paylaşmadan geçmeyeyim istedim.
       Ve daha bir sürü keşfedilmeyi bekleyen adres ben uğramadan ayrılmadığım ve en sevdiğim yerleri yazdım. See you Balat..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme