Sayfalar

29 Mayıs 2017 Pazartesi

GÜZEL İZMİR


                          Ahh İzmir İzmir... Bir gün sen de yerleşik hayata geçeceğim ümidiyle yaşıyorum yani yerleşik hayata geçmek istediğim lokasyonlardan birisin 💔 haberin olsun😜 Tatil rotamızın Foça'dan sonraki durağı Alsancak oldu. Merkezin de çok takılamadığım İzmir'in, Karşıyaka'sı ve Kordonundan pek keyif alamadığımı itiraf etmeliyim ama Alsancak  palmiyeleri ve şıkıdım şıkıdım insanıyla, işte burası dedirtti bana. Butikleri, kafeleri, vintage dükkanları, ve sokakları aradığım İstanbul minyatürünün daha da sıcak ve sakin haliyle tam kaarşımdaydı. 🏆
Bir güne sığdıra bileceğim kadar mekan gezebildim sizlere ancak onları anlatabilirim.Bu ara nazar etmeyin bak gözümü açamaz haldeyim ve bunları yazıyorum halaaa😅 Derdim neyse artık! Olsundu böyle de amaçsızız ve güzeliz, sonraki rotam tam 1600 km uzakta 👀👀 görüşürüz..
📍 @tentenalsancak : Kitap ve kahve sevenlerin, eskiye dair her şeyin bulunduğu bu güzel mekanı seveceğine eminim☕
📍Münire : Eskici, kahveci, gazozcu❤ yani ne desem burası için az olur. Abartılı hiç bir şey yok her şey bizden içten, bir de şöyle bir nokta var, vintage kafeler artık her yerde  ama burası gazozla birleştirince kendini, çok çok anlam kazanmış oluyor. Saymadım ama 60 çeşit gazoz var her şehirden ve her biri leblebi yanında değişik tatlar, yolunuz düşerse selam edin güler yüzlü işletmecilerine de..
📍@komşukahve üçüncü dalga akımının Alsancak da bulunan en güzel mekanı iç dizaynı, tatlıları, sunumu, kahvesi bla bla❤ seveni çok gibi.
📍@küfvintage: instagram hesaplarını ilgiyle takip ettiğim bu güzel dükkan çok garip bir yerde aramayla bulunur,pek karşımıza çıkacak bir nokta da değil ama navigasyon sağolsun, benim gibi çılgınsanız sıkıntı yok oraya mutlaka uğrayacaksınız demektir. @trusttheteam ürünlerinin de bulunduğu hoş bir seda 👋👋

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme