Sayfalar

24 Nisan 2017 Pazartesi

HOLİFESTİSTANBUL' 17


                  
 Bütün dünyada feestival zamanı bende bundan nasiplendim. İnstagram üzerinden takip edenler an be an tanıklık etmiştir, bıktırmış olabilirim affedin beni 😅 Uzunca da zaman oldu buraya yazmayalı heyecanlandıran bir şeyler lazımdı, en son bahar geliyor dedim ve gelmedi ✌ Bloğumun ve yazın hayatımın bir yılı dolmuş inanamıyorum, umarım yıllandıkça büyüyerek devam ederim.1.yıl kutlamasını ayrıca yapmayı düşünüyorum destek olan arkadaşlarımla birlikte👯 
                Festivale gelecek olursak ikincisi düzenleniyor diye biliyorum, tanıtımlarını izlediğimde vavv gitmeliyiz dedim, bilet fiyatının makul oluşu da hoşuma gitti. Event garden -sarıyer- seçilmiş mekan olarak ve sadece o alan bile çok güzel bir seçim bence. Bir kaç eleştirim var tabi fikrinizi değiştirmez ama aklınız da bulunsun diye. Standlar daha fazla olabilir ve fiyatlar bu kadar uçuk olmayabilir, yemek menüsü korkunçtu açlık gidermek için ve başka seçenek olmadığı için köfte ekmek yedim ama el atılması lazım ve tabi ki müzik benim gibi enerjiniz yerindeyse kapı gıcırtısı yetebiliyor bazen ama böyle bir festivalde çok çok yetersizdi. Hint kültürünü seven kişiler için bile tatmin edici değildi bence daha fazla dj ve pop müzik alternatifi olmalıydı. 
               Boya faslına geçelim gitmeden önce kendi aramızda baya bir dertlendik bu konu da çıkar mı çıkmaz mı lekesi ne giysek eskileri mi harcasak falan diye -ben yine cesur davrandım- istediği mi giydim💬 iyi ki de öyle yapmışım çünkü toz halinde olduğu için renkler sirkelenmemiz bile yetiyor, ıslak mendille de yüzünüzü temizlediniz mi yeniden boyanmaya ve fotoğraf çekilmeye hazır hale geliyorsunuz. Çok çok eğlenceliydi.. 
               Buradan Holifest düzenleme ekibine sesleniyorum bir sürü videomu çektiniz tanıtım reklamını dört gözle bekliyorum hiç yayınlanmaz isem acayip bozulurum 😁Eğer bu postumu şanşa okur da bana dönüş yaparsanız acayip sevinirim.
                İstanbul da farklı bir hafta sonu olsun, ince eleyip sık dokumayın yanınıza en kafa arkadaşlarınızı sevgilinizi ve çocukları alarak seneye ki holifeste katılın.
#betilusyentavsiyesi


  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme